Ansattliste

Institutt for konstruksjonsteknikk

Hans Martin Aguilera
Stipendiat
hans.m.aguilera@ntnu.no
Victor André
Stipendiat
victor.andre@ntnu.no
Andria Antoniou
Postdoktor
andria.antoniou@ntnu.no
Assis Arano Barenys
Stipendiat
assis.arano@ntnu.no
96870166
Trond Auestad
Overingeniør
trond.auestad@ntnu.no
91897674
Sigurd Aune
Stipendiat
sigurd.aune@ntnu.no
97431815
Vegard Aune
Førsteamanuensis
vegard.aune@ntnu.no
73594705
90953332
Mads Aursand
Forsker
mads.aursand@ntnu.no
Sara Bahafid
sara.bahafid@ntnu.no
Bendik Bakken
Seniorkonsulent
bendik.bakken@ntnu.no
73412405
Niccolo Barni
Doktorgrad student
niccolo.barni@ntnu.no
+39 3494987688
John Fredrick Berntsen
Postdoktor
john.f.berntsen@ntnu.no
73594614
47466628
Torodd Berstad
Forsker
torodd.berstad@ntnu.no
73594522
Nikolai Lid Bjørdalsbakke
Stipendiat
nikolai.l.bjordalsbakke@ntnu.no
Karoline Bjørgum
HMS-koordinator
karoline.bjorgum@ntnu.no
46632071
Kristoffer Aune Brekken
Stipendiat
kristoffer.a.brekken@ntnu.no
48296746
Tore Børvik
Professor
tore.borvik@ntnu.no
73594647
Daniel Cantero
Førsteamanuensis
daniel.cantero@ntnu.no
73594521
Miran Cemalovic
Stipendiat
miran.cemalovic@ntnu.no
Rolands Cepuritis
Førsteamanuensis
rolands.cepuritis@ntnu.no
73591494
Yuanhao Chang
Stipendiat
yuanhao.chang@ntnu.no
Emil Christiansen
Postdoktor / Overingeniør
emil.christiansen@ntnu.no
73594628
Arild Holm Clausen
Professor
arild.clausen@ntnu.no
73597632
Miguel Costas
Forsker
miguel.costas@ntnu.no
73594518
Erling Nardo Dahl
Tilknyttet
erling.n.dahl@ntnu.no
73593877
Anno Christian Dederichs
Stipendiat
anno.c.dederichs@ntnu.no
Klaartje De Weerdt
Professor
klaartje.d.weerdt@ntnu.no
93656633
Yu Ding
Stipendiat
yu.ding@ntnu.no
Lars Edvard Blystad Dæhli
Postdoktor
lars.e.dahli@ntnu.no
73594659
47373883
73594677
Cato Dørum
Professor
cato.dorum@ntnu.no
Sara Eitungjerde
Seniorkonsulent
sara.eitungjerde@ntnu.no
73591861
Benjamin Stavnar Elveli
Stipendiat
benjamin.s.elveli@ntnu.no
Morten Engen
Førsteamanuensis
morten.engen@ntnu.no
Vetle Espeseth
Stipendiat
vetle.espeseth@ntnu.no
95465995
Egil Fagerholt
Forsker
egil.fagerholt@ntnu.no
Aksel Fenerci
Førsteamanuensis
aksel.fenerci@ntnu.no
73594627
73594541
Marcos Fernandez
Stipendiat
marcos.fernandez@ntnu.no
Dario Rafael Fernandez Castellon
Doktorgrad student
dario.r.f.castellon@ntnu.no
+393404190954
Simon Fjendbo
Tilknyttet
simon.fjendbo@ntnu.no
Fredrik Eikeland Fossan
Forsker
fredrik.e.fossan@ntnu.no
Bjørn Håkon Frodal
Postdoktor
bjorn.h.frodal@ntnu.no
Christian Frugone
Avdelingsingeniør
christian.frugone@ntnu.no
91897795
Gunnstein Thomas Frøseth
Førsteamanuensis
gunnstein.t.froseth@ntnu.no
73594550
Yuequn Fu
Tilknyttet
yuequn.fu@ntnu.no
73413109
Mette Rica Geiker
Professor
mette.geiker@ntnu.no
73594529
Henrik Granum
Tilknyttet
henrik.granum@ntnu.no
Jianying He
professor in Nanomechanics
jianying.he@ntnu.no
73594686
93804711
Osama Abdelfattah Hegeir
Stipendiat
osama.a.s.a.hegeir@ntnu.no
98077404
Leif Rune Hellevik
Prodekan for masterutdanninga og professor i biomekanikk
leif.r.hellevik@ntnu.no
73594535
98283895
Petter Hemstad
Stipendiat
petter.hemstad@ntnu.no
95947219
Max Hendriks
Professor
max.hendriks@ntnu.no
73594564
Jens Kristian Holmen
Forsker
jens.k.holmen@ntnu.no
Gerhard A. Holzapfel
Professor
gerhard.holzapfel@ntnu.no
++43-316-873-35500
Odd Sture Hopperstad
Professor
odd.hopperstad@ntnu.no
73594703
Karl Vincent Høiseth
Professor, Instituttleder
karl.hoiseth@ntnu.no
93058673
Per Jahn Haagensen
Tilknyttet
per.haagensen@ntnu.no
73412448
Sverre Magnus Haakonsen
Stipendiat
sverre.m.haakonsen@ntnu.no
Stefan Jacobsen
Professor
stefan.jacobsen@ntnu.no
97666987
Tengjiao Jiang
PhD Candidate
tengjiao.jiang@ntnu.no
46217799
Joakim Johnsen
Forsker
joakim.johnsen@ntnu.no
Terje Kanstad
Professor
terje.kanstad@ntnu.no
73594519
Peter Karlsaune
Rådgiver
peter.karlsaune@ntnu.no
73594672
45002177
Rene Kaufmann
Postdoktor
rene.kaufmann@ntnu.no
Amir M. Kaynia
Professor
amir.kaynia@ntnu.no
73594684
Oddbjørn Kildal
Stipendiat
oddbjorn.kildal@ntnu.no
Knut Andreas Kvåle
Postdoc
knut.a.kvale@ntnu.no
Anja Birgitta Estensen Klausen
Førsteamanuensis
anja.klausen@ntnu.no
95154400
Simen Sørgaard Kongshaug
Forsker
simen.s.kongshaug@ntnu.no
Martin Kristoffersen
Forsker
martin.kristoffersen@ntnu.no
73594666
99267434
Jochen Köhler
Professor
jochen.kohler@ntnu.no
73594517
46641572
Nathalie Labonnote
Førsteamanuensis II
nathalie.labonnote@ntnu.no
Magnus Langseth
Professor. Senterleder SFI CASA
magnus.langseth@ntnu.no
73594782
Per Kristian Larsen
Professor em
per.larsen@ntnu.no
73594698
91897005
Frida Camilla Ingela Liljefors
Stipendiat
frida.liljefors@ntnu.no
Meichao Lin
Stipendiat
meichao.lin@ntnu.no
Jan Lindgård
Forsker
jan.lindgard@ntnu.no
93058689
Siqi Liu
Tilknyttet
siqi.liu@ntnu.no
Xuyan Liu
Stipendiat
xuyan.liu@ntnu.no
Gøran Loraas
Avdelingsingeniør
goran.loraas@ntnu.no
91897836
Marcin Luczkowski
Postdoktor
marcin.luczkowski@ntnu.no
73594534
Rui Ma
Stipendiat
rui.ma@ntnu.no
Martin Maier
Seniorkonsulent
martin.maier@ntnu.no
73412829
Kjell Arne Malo
Professor
kjell.malo@ntnu.no
73594784
Francesco Mirko Massaro
Postdoktor
francesco.m.massaro@ntnu.no
73413058
Kjell Magne Mathisen
Professor
kjell.mathisen@ntnu.no
73594674
Jorge Mendoza Espinosa
Stipendiat
jorge.m.espinosa@ntnu.no
45910689
+34617142119
Ragnar Moen
Avdelingsingeniør
ragnar.moen@ntnu.no
91897834
David Morin
Førsteamanuensis
david.morin@ntnu.no
73591300
46542691
Roar Myrdal
Professor
roar.myrdal@ntnu.no
94863482
Ernst Mørtsell
professor
ernst.mortsell@ntnu.no
90914530
Sveinung Nesheim
Stipendiat
sveinung.nesheim@ntnu.no
73559052
Tone H. Nilsen
Avdelingsingeniør
tone.h.nilsen@ntnu.no
48170062
Per Øystein Nordtug
Avdelingsingeniør
per.o.nordtug@ntnu.no
90705917
Sølvi Marie Waterloo Normannsen
Informasjonsmedarbeider
solvi.normannsen@ntnu.no
73595303
46919530
Elin Pedersen Nystuen
Seniorkonsulent
elin.p.nystuen@ntnu.no
73412931
Sunniva Martinsen Olsen
Seniorkonsulent
sunniva.olsen@ntnu.no
73594702
Sindre Nordmark Olufsen
Postdoktor
sindre.n.olufsen@ntnu.no
73594617
73594542
Karoline Osnes
Postdoktor
karoline.osnes@ntnu.no
73594693
Magdalena Jadwiga Paciorek
Forsker
magdalena.j.paciorek@ntnu.no
Øyvind Wiig Petersen
Postdoktor
oyvind.w.petersen@ntnu.no
95054612
Terje Petersen
Avdelingsingeniør
terje.petersen@ntnu.no
91897832
Gianclaudio Pinto
Vitenskapelig assistent
gianclaudio.pinto@ntnu.no
92129772
+393461674864
Victorien Emile Prot
Førsteamanuensis
victorien.prot@ntnu.no
73550872
Kristin Qvale
Stipendiat
kristin.qvale@ntnu.no
Paul Qvale
Stipendiat
paul.qvale@ntnu.no
Svein N Remseth
Tilknyttet
svein.remseth@ntnu.no
73594678
Sebastian Reymert
Stipendiat
sebastian.reymert@ntnu.no
Jonas Rudshaug
Stipendiat
jonas.rudshaug@ntnu.no
41672265
Paul Jorrit Rübsamen-Von Döhren
Stipendiat
paul.j.r.von.dohren@ntnu.no
Nils Erik Anders Rønnquist
Professor
anders.ronnquist@ntnu.no
73594663
92415708
Toril Aune Rørvik
Førstekonsulent
toril.a.rorvik@ntnu.no
73594718
Mohammad Javad Sadeghinia
Stipendiat
mj.sadeghinia@ntnu.no
41393194
Susanne Sandell
Stipendiat
susanne.sandell@ntnu.no
+4798489126
Muhammad Zohaib Sarwar
Stipendiat
muhammad.z.sarwar@ntnu.no
40589934
Bernd Schmid
Leder for laboratorier og verksteder - Senioringeniør
bernd.schmid@ntnu.no
90970625
Einar Schwenke
Stipendiat
einar.schwenke@ntnu.no
97664941
Steinar Seehuus
Avdelingsingeniør
steinar.seehuus@ntnu.no
91897662
Siv.ing Arne Mathias Selberg
Universitetslektor
arne.m.selberg@ntnu.no
73412049
Bjørn Helge Skallerud
Professor
bjorn.skallerud@ntnu.no
73550303
91897318
Elisabeth Leite Skare
Stipendiat
elisabeth.l.skare@ntnu.no
Asle Skauge
Overingeniør
asle.skauge@ntnu.no
73595217
Kjell Ove Slutås
Kontorsjef
kjell.slutas@ntnu.no
99096396
Sverre Smeplass
Professor
sverre.smeplass@ntnu.no
Ingrid Snustad
Stipendiat
ingrid.snustad@ntnu.no
91573780
Marius Solberg
Førsteamanuensis
marius.solberg@ntnu.no
73559683
Yang Song
Postdoktor
yang.song@ntnu.no
48689797
Haris Stamatopoulos
Førsteamanuensis
haris.stamatopoulos@ntnu.no
73594675
Kathrine Stemland
Stipendiat
kathrine.stemland@ntnu.no
Andreas Strand
Stipendiat
andreas.strand@ntnu.no
90681168
Einar Norleif Strømmen
Professor Dr.ing.
einar.strommen@ntnu.no
73594697
Jacob Sturdy
Postdoktor
jacob.t.sturdy@ntnu.no
73596864
Li Sun
Stipendiat
li.sun@ntnu.no
45842931
Kenneth Sundli
IT-ingeniør
kenneth.sundli@ntnu.no
73594711
92287700
Anne-Sophie Sur
Stipendiat
anne.s.sur@ntnu.no
Bjørn Thomas Svendsen
Stipendiat
bjorn.t.svendsen@ntnu.no
41105586
Ruben Løland Sælen
Stipendiat
ruben.l.salen@ntnu.no
91993363
Sandra Sæther
Stipendiat
sandra.sather@ntnu.no
Jesus Reignard Medel Tan
Førsteamanuensis
jesus.tan@ntnu.no
73594563
73594549
Susanne Thomesen
Postdoktor
susanne.thomesen@ntnu.no
Asle Joachim Tomstad
Stipendiat
asle.j.tomstad@ntnu.no
48213912
Nicholas Henry Trussell
Stipendiat
nicholas.h.trussell@ntnu.no
Saule Tulebekova
Stipendiat
saule.tulebekova@ntnu.no
Linda Katalin Veres
Seniorkonsulent
linda.veres@ntnu.no
73412597
Feng Wang
Postdoktor
fengw@ntnu.no
Thorstein Wang
Stipendiat
thorstein.wang@ntnu.no
Tore Wisth
Overingeniør
tore.wisth@ntnu.no
91897824
Senbo Xiao
Forsker
senbo.xiao@ntnu.no
73591499
Per Otto Yttervoll
Førstelektor
per.o.yttervoll@ntnu.no
73559534
Maria Zakharenko
Stipendiat
maria.zakharova@ntnu.no
+79151032575
Mingjie Zhang
Postdoktor
mingjie.zhang@ntnu.no
92507311
Zhiliang Zhang
Professor of Mechanics and Materials
zhiliang.zhang@ntnu.no
73592530
93001979
Yizhi Zhuo
Postdoctoral fellow
yizhi.zhuo@ntnu.no
Pamela Zuschlag
Stipendiat
pamela.zuschlag@ntnu.no
Ole Andre Øiseth
Professor
ole.oiseth@ntnu.no
73591493
97080892
Erling Østby
Professor
erling.ostby@sintef.no
Jan Arve Øverli
Professor
jan.overli@ntnu.no
73594513
98483971
Arne Aalberg
Professor
arne.aalberg@ntnu.no
73594624
Jan Bjarte Aarseth
Tilknyttet
jan.b.aarseth@ntnu.no
73593568