person-portlet

Nina Haugland Andersen
Seniorkonsulent, Eksperter i team
nina.haugland@ntnu.no
73593915
Martha Kalvig Anderson
Universitetslektor
martha.m.anderson@ntnu.no
73593923
Hanne Charlotte Asbjørnsdatter Helgesen
Universitetslektor
hanne.helgesen@ntnu.no
73593995
Sigrid Westad Brandshaug
Stipendiat, Engage
sigrid.w.brandshaug@ntnu.no
73593924
+4797148131
Stine Fridtun Brenden
Koordinator - Eksperter i Team på Gjøvik
stine.f.brenden@ntnu.no
Ruth Buø
Universitetslektor
ruth.buo@ntnu.no
73412522
Håvard Engen
Universitetslærer
havard.engen@ntnu.no
48044088
Thomas Christian Espenes
Universitetslektor, Eksperter i team
thomas.c.espenes@ntnu.no
73558994
73593918
Gunhild Gylland
Rådgiver
gunhild.gylland@ntnu.no
73559042
73593909
Einar Hagen
einar.hagen@ntnu.no
73593909
Thor Halvor Haugen
thorhh@stud.ntnu.no
73559243
94842826
Mette Mari Wold Johnsen
Doktorgradsstipendiat
mette.m.w.johnsen@ntnu.no
95262328
Lisa Vaagan Moen
Stipendiat
lisa.v.moen@ntnu.no
97953850
Heidi Rapp Nilsen
Førsteamanuensis
heidi.r.nilsen@ntnu.no
41688207
Hanne Rustad
Universitetslektor
hanne.rustad@ntnu.no
73596513
Ela Sjølie
Førsteamanuensis
ela.sjolie@ntnu.no
73598172
93025101
Lars Bjørnar Skancke
Universitetslektor, Eksperter i team
lars.skancke@ntnu.no
73559617
Bjørn Sortland
Førsteamanuensis, EiT-leder
bjorn.sortland@ntnu.no
73593937
91897485
Maiken Spjelkevik
Stipendiat
maiken.spjelkevik@ntnu.no
91351201
Tina Skjærvik Thomsen
Administrativ koordinator, Eksperter i team (EiT)
tina.skjarvik.thomsen@ntnu.no
73559597
Rune Tranås
Rådgiver
rune.tranas@ntnu.no
73598034
Sven Veine
Universitetslektor
sven.veine@ntnu.no
73593925
Elli Verhulst
Førsteamanuensis
elli.verhulst@ntnu.no
73590164