person-portlet

Fast stab

Henrik Andersson
Professor
henrik.andersson@ntnu.no
73593592
90074968
Marie Antonsen
Kommunikasjonsmedarbeider - Seniorkonsulent
marie.antonsen@ntnu.no
73412947
41184109
Marielle Christiansen
Instituttleder
mc@ntnu.no
73593602
91897038
Pedro Crespo del Granado
Senior Researcher
pedro.crespodelgranado@ntnu.no
73558976
Ruud Egging
Professor
rudolf.egging@ntnu.no
73597612
Kjetil Fagerholt
Professor
kjetil.fagerholt@ntnu.no
73594010
97568497
Stein-Erik Fleten
Professor
stein-erik.fleten@ntnu.no
73591296
46694793
Alexei A. Gaivoronski
Professor
alexei.gaivoronski@ntnu.no
73597713
Anders N. Gullhav
Førsteamanuensis
anders.gullhav@ntnu.no
73593497
Verena Hagspiel
Professor
verena.hagspiel@ntnu.no
73593152
Raquel Santos Jorge
Forsker
raquel.s.jorge@ntnu.no
73559159
46894224
Maria Lavrutich
Førsteamanuensis
maria.lavrutich@ntnu.no
Anne Neumann
Professor, Director of Research NETI
anne.neumann@ntnu.no
73412218
Paolo Pisciella
Forsker
paolo.pisciella@ntnu.no
73593121
Peter Schütz
Førsteamanuensis
peter.schutz@ntnu.no
73593585
Magnus Stålhane
Førsteamanuensis
magnus.staalhane@ntnu.no
73590811
Asgeir Tomasgard
Professor, Direktør FME NTRANS, Direktør NTNU Energy Transition Initiative
asgeir.tomasgard@ntnu.no
73591267
93058771
Dominicus Van der Wijst
Professor
dominicus.wijst@ntnu.no
73597712
Sjur Westgaard
Professor
sjur.westgaard@ntnu.no
73593183
73412951

person-portlet

Midlertidig stab

Einar Belsom
Førsteamanuensis
einar.belsom@ntnu.no
Mario Blazquez De Paz
Postdoktor
mario.blazquezdepaz@ntnu.no
73413209
93461979
Steven Adam Gabriel
Professor
steven.gabriel@ntnu.no
Franziska Holz
Professor
franziska.holz@ntnu.no
+49-30-89789-337
Rita V. D'Oliveira Bouman
Research Coordinator
rita.bouman@ntnu.no
73596768
Mohamed Kais Msakni
Postdoktor
kais.msakni@ntnu.no
73559783
Troels Martin Range
Førsteamanuensis
troels.range@ntnu.no
Lars Hegnes Sendstad
Førsteamanuensis
lars.h.sendstad@ntnu.no
73559608
Christian Skar
Førsteamanuensis II
christian.skar@ntnu.no
73594275

person-portlet

Emeriti

Olav Fagerlid
Tilknyttet
olav.fagerlid@ntnu.no
73593612
91897066
Bjørn Nygreen
Professor Emeritus
bjorn.nygreen@ntnu.no
73593607

person-portlet

Stipendiater og doktorgradsstudenter

Mohammadreza Ahang
Stipendiat
mohammadreza.ahang@ntnu.no
45513072
Stian Backe
Stipendiat
stian.backe@ntnu.no
73413144
48183819
Steffen J. Bakker
Stipendiat
steffen.bakker@ntnu.no
Bo Dong
Stipendiat
bo.dong@ntnu.no
73593665
Jone Reinlund Hansen
Stipendiat
jone.hansen@ntnu.no
73591268
73591266
Güray Kara
Stipendiat
guray.kara@ntnu.no
73412969
Andreas Kleiven
Stipendiat
andreas.kleiven@ntnu.no
73413044
Kjartan Kastet Klyve
Stipendiat
kjartan.klyve@ntnu.no
+4795809015
Mingyu Li
Stipendiat
mingyu.li@ntnu.no
73559602
Hector Marañón-Ledesma
Tilknyttet
hector.maranon-ledesma@ntnu.no
73593185
73593187
Roel Nagy
Stipendiat
roel.nagy@ntnu.no
73559101
Tord Olsen
Stipendiat
tord.olsen@ntnu.no
73559614
95788143
Simon Risanger
Stipendiat
simon.risanger@ntnu.no
73559374
Vegard Skonseng Bjerketvedt
Stipendiat
vsb@ntnu.no
73559361
Jørgen Skålnes
Stipendiat
jorgen.skalnes@ntnu.no
73413243
Kristian Thun
kristian.thun@ntnu.no
73412855
Simen Tung Vadseth
Stipendiat
simen.t.vadseth@ntnu.no
73559603