person-portlet

Fast stab

Lise Aaboen
Professor
lise.aaboen@ntnu.no
73595328
Torgeir Aadland
Førsteamanuensis
torgeir.aadland@ntnu.no
Arild Aspelund
Professor
arild.aspelund@ntnu.no
73597603
90840017
Øyvind Bjørgum
Førsteamanuensis
oyvind.bjorgum@ntnu.no
+4797014723
73590964
Dag Håkon Haneberg
Førsteamanuensis
dag.haneberg@ntnu.no
95909622
Elsebeth Holmen
Professor
elsebeth.holmen@ntnu.no
73590464
95484485
Fufen Jin
Forsker
fufen.jin@ntnu.no
Karoline Kaspersen
Universitetslektor
karoline.kaspersen@ntnu.no
73591972
48036220
Even Haug Larsen
Universitetslektor NTNUs Entreprenørskolen
even.larsen@ntnu.no
73559181
91768616
Øystein Moen
Professor
oystein.moen@ntnu.no
73593505
90143103
Marta Morais-Storz
Førsteamanuensis
marta.morais-storz@ntnu.no
73593128
Nhien Nguyen
Associate Professor
nhien.nguyen@ntnu.no
73593605
Alf Steinar Sætre
Professor
alf.steinar@ntnu.no
73551013
91371810
Roger Sørheim
Professor
roger.sorheim@ntnu.no
73591029
91803448
Øystein Widding
Professor
oystein.widding@ntnu.no
73593609
41215584

person-portlet

Midlertidig stab

Kari Djupdal
PhD, Engage
kari.djupdal@ntnu.no
73412398
98804223
Anne Dalager Dyrli
Tilknyttet
anne.dalager.dyrli@ntnu.no
Elise Maria Irgens
Universitetslektor
elise.irgens@ntnu.no
73559161
95032261
Hans Landström
Professor
hans.landstrom@ntnu.no
Marius Tuft Mathisen
Førsteamanuensis
marius.mathisen@ntnu.no
73593186
Eirik Gjelsvik Medbø
Innovasjonsleder, NTNU Energy Transition / SFU Engage
eirik.g.medbo@ntnu.no
73559611
40863198
Per Jonny Nesse
Førsteamanuensis
per.nesse@ntnu.no
73593445
Kjersti Blauenfeldt Næss
Vitenskapelig assistent
kjersti.b.nass@ntnu.no
Lars Reyes-Gjølme
Seniorrådgiver
lars.gjolme@ntnu.no
91752901
Kjersti Staven-Garberg
Universitetslektor
kjersti.staven-garberg@ntnu.no
73413208
Erik Andreas Sæther
Postdoktor
erik.a.saether@ntnu.no
73593125

person-portlet

Emeriti

Sigmund Johan Waagø
Tilknyttet
sigmund.waago@ntnu.no
73593502
91897172

person-portlet

Stipendiater og doktorgradsstudenter

Oleksandra Bieliei
Stipendiat
oleksandra.bieliei@ntnu.no
73559165
Linn Slettum Bjerke
Nærings Phd Kandidat
linn.s.bjerke@ntnu.no
73559612
91833693
Julia V. Bondeli
Universitetslektor
julia.v.bondeli@ntnu.no
70161345
Sigrid Westad Brandshaug
Stipendiat, Engage
sigrid.w.brandshaug@ntnu.no
73593924
+4797148131
Ann Elida Eide
Tilknyttet
ann.elida.eide@ntnu.no
73593498
Lisa S. Græslie
Tilknyttet
lisa.graslie@ntnu.no
73593127
Puck Hegeman
Stipendiat
puck.hegeman@ntnu.no
73593501
Fanny Hermundsdottir
Stipendiat
fanny.hermundsdottir@ntnu.no
Karolina Lesniak
Stipendiat
karolina.lesniak@ntnu.no
73413145
Haakon Thue Lie
Universitetslektor
haakon.thue.lie@ntnu.no
91350043
Gunn-Berit Neergård
Stipendiat
gunn-berit.neergard@ntnu.no
73413138
Erik O'Donnell
Forskningsassistent i ENgage, student ved NTNU
erik.odonnell@ntnu.no
Trond Rikard Olsen
Nærings-PhD
trond.r.olsen@ntnu.no
93264568
Vivek Sinha
Stipendiat
vivek.sinha@ntnu.no
73593123
Benjamin Toscher
Stipendiat
benjamin.toscher@ntnu.no
73413149
48403494
Jørgen Veisdal
Doktorgradsstipendiat
jorgen.veisdal@ntnu.no