Program for industriell økologi (IndEcol)

Institutt for energi- og prosessteknikk

Program for industriell økologi (IndEcol)


person-portlet

Ansattliste

Industriell økologi

Fernando Aguilar Lopez
PhD Candidate
fernando.a.lopez@ntnu.no
Sahin AKIN
Stipendiat
sahin.akin@ntnu.no
Anders Arvesen
Forsker, Program for industriell økologi
anders.arvesen@ntnu.no
73590017
Romain Guillaume Billy
Stipendiat, Program for industriell økologi
romain.billy@ntnu.no
48670532
+33 666530097
Eivind Lekve Bjelle
Stipendiat, Program for industriell økologi
eivind.bjelle@ntnu.no
Jan Borgelt
Stipendiat
jan.borgelt@ntnu.no
Helge Brattebø
Professor, Direktør NTNU Bærekraft
helge.brattebo@ntnu.no
73594744
95022976
Maik Budzinski
Postdoktor
maik.budzinski@ntnu.no
Otávio Cavalett
Forsker, Program for industriell økologi
otavio.cavalett@ntnu.no
+4741357720
Francesco Cherubini
Professor & Direktør, Program for Industriell Økologi
francesco.cherubini@ntnu.no
73598942
Philomena Chu
Forsker
philomena.chu@ntnu.no
73412952
Ciprian Cimpan
IRFD Postdoctoral fellow, Industrial Ecology Programme
ciprian.cimpan@ntnu.no
Anne Devismes
Forsker
anne.devismes@ntnu.no
95407603
Martin Dorber
Postdoktor, Industrial Ecology Programme
martin.dorber@ntnu.no
Thomas Marc Francois Galea
Vitenskapelig assistent
thomas.galea@ntnu.no
Niko Heeren
Førsteamanuensis
niko.heeren@ntnu.no
Edgar Hertwich
International chair, professor
edgar.hertwich@ntnu.no
97512109
Xiangping Hu
Forsker, Program for industriell økologi
xiangping.hu@ntnu.no
73598937
Bo Huang
Forsker at Program for Industriell økologi at NTNU
bo.huang@ntnu.no
40568665
Christine Hung
Stipendiat, Program for industriell økologi
christine.hung@ntnu.no
40349030
Marthe Alnes Høiberg
Stipendiat, Program for industriell økologi
marthe.a.hoiberg@ntnu.no
Cristina Maria Iordan
Stipendiat, Program for industriell økologi
cristina.m.iordan@ntnu.no
Sigrun Jahren
Førsteamanuensis
sigrun.j.jahren@ntnu.no
Karl Klingsheim
Professor II
karl.klingsheim@ntnu.no
90051111
Diogo Kramel
Stipendiat
diogo.kramel@ntnu.no
96041482
Volker Krey
Professor
volker.krey@ntnu.no
Koen Kuipers
Stipendiat, Program for industriell økologi
koen.kuipers@ntnu.no
Stig A. Larssæther
Koordinator
stig.larssather@ntnu.no
47819181
Carine Lausselet
Stipendiat, Program for industriell økologi
carine.lausselet@ntnu.no
Radek Lonka
Research Software Engineer, Industriell Økologi Program
radek.lonka@ntnu.no
45513801
Maren Lundhaug
Stipendiat, Program for Industriell Økolgi
maren.c.lundhaug@ntnu.no
92016467
Yan Ma
Postdoktor
yan.ma@ntnu.no
73412977
Nelson Manjong
Stipendiat
nelson.manjong@ntnu.no
Kamila Michalowska
Stipendiat
kamila.michalowska@ntnu.no
Marjorie Morales
Postdoktor
marjorie.morales@ntnu.no
Daniel Moran
Forsker I, Program for industriell økologi
daniel.moran@ntnu.no
73593988
Daniel Beat Müller
Professor, Program for industriell økologi
daniel.mueller@ntnu.no
73594754
Helene Muri
Senior Forsker, Program for Industriell Økologi
helene.muri@ntnu.no
73413299
Jan Sandstad Næss
Stipendiat, Program for Industriell økologi
jan.s.nass@ntnu.no
73412543
Johan Berg Pettersen
Førsteamanuensis ved Program for industriell økologi
johan.berg.pettersen@ntnu.no
93809682
Kajwan Rasul
Stipendiat
kajwan.rasul@ntnu.no
Sarah Schmidt
Stipendiat, Program for industriell økologi
sarah.y.schmidt@ntnu.no
+4746710931
Mark Uwe Simoni
PhD Forsker og Ressursgeolog, Program for industriell økologi
mark.u.simoni@ntnu.no
+4746777449
Chipo Sitotombe
Stipendiat
chipo.r.n.sitotombe@ntnu.no
46565578
Konstantin Stadler
Manager and Lead Researcher of the Digital Laboratory, Industrial Ecology Programme
konstantin.stadler@ntnu.no
Anders Hammer Strømman
Professor - Program for Industriell Økologi
anders.hammer.stromman@ntnu.no
73598948
91897993
Alexandre Tisserant
Stipendiat
alexandre.tisserant@ntnu.no
Johana Paola Forero Urrego
PhD in Sustainable bioenergy and land management
johana.p.f.urrego@ntnu.no
Lorenzo Usai
Stipendiat
lorenzo.usai@ntnu.no
93627075
Francesca Verones
Professor Program for industriell økologi
francesca.verones@ntnu.no
73598946
90544199
Richard Wood
Professor, Program for industriell økologi
richard.wood@ntnu.no
73598938
John Sebastian Woods
Postdoktor, Program for industriell økologi
john.s.woods@ntnu.no
Heran Zheng
Postdoktor
heran.zheng@ntnu.no
Ruslan Zhuravchak
Stipendiat
ruslan.zhuravchak@ntnu.no
48642053