Prosesser og kraft

Institutt for energi- og prosessteknikk

Prosesser og kraft


Ansattliste

Prosesser og kraft

Nirmal Acharya
Stipendiat
nirmal.acharya@ntnu.no
73559799
Marcel Ulrich Ahrens
Stipendiat
marcel.u.ahrens@ntnu.no
Yosr Allouche
Forsker
yosr.allouche@ntnu.no
73591707
98481225
Ehsan Allymehr
Stipendiat
ehsan.allymehr@ntnu.no
Ángel Álvarez Pardiñas
Forsker
angel.a.pardinas@ntnu.no
73559129
45781572
Khuram Baig
Forsker
khuram.baig@ntnu.no
Lars Eirik Bakken
Professor
lebakken@ntnu.no
73593719
91897270
Krzysztof Banasiak
Førsteamanuensis
krzysztof.banasiak@ntnu.no
+4793005917
Pierre Andre Calhau Barroca
Postdoktor
pierre.a.c.barroca@ntnu.no
Stefanie Blust
Stipendiat
stefanie.blust@ntnu.no
Silje Bordvik
Stipendiat
silje.bordvik@ntnu.no
Helene Njølstad Dagsvik
Stipendiat
helene.n.dagsvik@ntnu.no
73559443
Ole Gunnar Dahlhaug
Professor
ole.g.dahlhaug@ntnu.no
73598257
91897609
Trygve Magne Eikevik
Professor, Studieprogramleder på Produktutvikling og Produksjon, Nestleder institutt
trygve.m.eikevik@ntnu.no
73593921
93059196
Celine Faudot
Postdoktor
celine.faudot@ntnu.no
73597493
45013576
Truls Gundersen
Professor
truls.gundersen@ntnu.no
73593721
+47-91681726
Armin Hafner
Professor
armin.hafner@ntnu.no
73559684
+4792857730
Brede Hagen
Stipendiat
brede.hagen@ntnu.no
95945598
Sayed Ebrahim Hashemi
Stipendiat
ebrahim.hashemi@ntnu.no
Seyedbehnam Hashemi
Stipendiat
seyedbehnam.hashemi@ntnu.no
Vegard Heide
Stipendiat
vegard.heide@ntnu.no
73591686
99574489
Sara Heidenreich
Forsker / Prosjektkoordinator
sara.heidenreich@ntnu.no
73591779
Øyvind Hundseid
Forsker
oyvind.hundseid@ntnu.no
73593935
Igor Iliev
Postdoktor
igor.iliev@ntnu.no
73559618
Donghoi Kim
Postdoktor
donghoi.kim@ntnu.no
73593708
Wolf Ludwig Kuhn
Vitenskapelig assistent
wolf.l.kuhn@ntnu.no
73559237
Johannes Opedal Kverno
Stipendiat
johannes.kverno@ntnu.no
73559587
Kristian Myklebust Lien
Førsteamanuensis
kristian.m.lien@ntnu.no
73412147
Zhongxuan Liu
Stipendiat
zhongxuan.liu@ntnu.no
96859476
Casiana Blasius Lwiwa
Stipendiat
casiana.b.lwiwa@ntnu.no
+4793996400
Raluca Iolanda Manescu
Stipendiat
raluca.i.manescu@ntnu.no
92043017
Giorgia Mondino
Stipendiat
giorgia.mondino@ntnu.no
+4793002421
Mohammad Ali Motamed
Stipendiat
mohammad.a.motamed@ntnu.no
Torbjørn Kristian Nielsen
Professor
torbjorn.nielsen@ntnu.no
73593572
91897572
Lars O. Nord
Førsteamanuensis
lars.nord@ntnu.no
73593728
94146046
Ole Jørgen Nydal
Professor
ole.j.nydal@ntnu.no
73550564
97715994
Erling Næss
Professor
erling.nass@ntnu.no
73592970
9189 7970
Roberto Agromayor
Stipendiat
roberto.agromayor@ntnu.no
73593913
73593928
Marcin Pilarczyk
Postdoktor
marcin.pilarczyk@ntnu.no
73559828
Avinash S. R. Subramanian
Stipendiat
avinash.subramanian@ntnu.no
Luca Riboldi
Førsteamanuensis II
luca.riboldi@ntnu.no
73593559
45071463
Knut Emil Ringstad
Stipendiat
knut.e.ringstad@ntnu.no
Omid Saberi
Postdoktor
omid.saberi@ntnu.no
Kristian Sagmo
Stipendiat
kristian.sagmo@ntnu.no
73559802
45244270
Håkon Selvnes
Stipendiat
hakon.selvnes@ntnu.no
47096502
Silje Marie Smitt
Stipendiat
silje.smitt@ntnu.no
Bjørn Winther Solemslie
bjorn.w.solemslie@ntnu.no
73590236
Pål-Tore Selbo Storli
Førsteamanuensis
pal-tore.storli@ntnu.no
73592518
Bjørnar Svingen
Førsteamanuensis
bjornar.svingen@ntnu.no
48232370
Ignat Tolstorebrov
Forsker
ignat.tolstorebrov@ntnu.no
73593916
Matias Vikse
matias.vikse@ntnu.no
+4797001710
Alireza Zendehboudi
Postdoktor
alireza.zendehboudi@ntnu.no