Stipendiater (EPT)

Institutt for energi- og prosessteknikk

Stipendiater (EPT)


Ansattliste

Stipendiater (EPT)

Nirmal Acharya
Stipendiat
nirmal.acharya@ntnu.no
73559799
Marcel Ulrich Ahrens
Stipendiat
marcel.u.ahrens@ntnu.no
Ehsan Allymehr
Stipendiat
ehsan.allymehr@ntnu.no
Maria Justo Alonso
Stipendiat
maria.j.alonso@ntnu.no
Masab Khalid Annaqeeb
Stipendiat
masab.k.annaqeeb@ntnu.no
96874522
Masoud Asadi
Stipendiat
masoud.asadi@ntnu.no
Damiano Auliano
Stipendiat
damiano.auliano@ntnu.no
73412723
Stefanie Blust
Stipendiat
stefanie.blust@ntnu.no
Silje Bordvik
Stipendiat
silje.bordvik@ntnu.no
Jan Borgelt
Stipendiat
jan.borgelt@ntnu.no
Silje Nornes Bryntesen
Stipendiat
silje.n.bryntesen@ntnu.no
95834868
Alexander Busch
Tilknyttet
alexander.busch@ntnu.no
73593853
40672822
Helene Njølstad Dagsvik
Stipendiat
helene.n.dagsvik@ntnu.no
73559443
Son Tung Dang
Stipendiat
son.tung.dang@ntnu.no
92068645
Chaitanya Dhoke
Research Stipendiat
chaitanya.dhoke@ntnu.no
+4741228855
Wenwu Ding
Stipendiat
wenwu.ding@ntnu.no
Yiyu Ding
Stipendiat
yiyu.ding@ntnu.no
73413073
Loïc Duffo
Stipendiat
loic.duffo@ntnu.no
Jakub Wladyslaw Dziedzic
Stipendiat
jakub.w.dziedzic@ntnu.no
73592991
Julián Nicolás García Hahn
Stipendiat
julian.n.g.hahn@ntnu.no
+4741178552
Harish Subramanian Gopalakrishnan
Stipendiat
harish.s.gopalakrishnan@ntnu.no
Dirren Govender
Stipendiat
dirren.govender@ntnu.no
Ning Guo
Tilknyttet
ning.guo@ntnu.no
73412129
Brede Hagen
Stipendiat
brede.hagen@ntnu.no
95945598
Sayed Ebrahim Hashemi
Stipendiat
ebrahim.hashemi@ntnu.no
Seyedbehnam Hashemi
Stipendiat
seyedbehnam.hashemi@ntnu.no
Vegard Heide
Stipendiat
vegard.heide@ntnu.no
73591686
99574489
Juan Hou
Stipendiat
juan.hou@ntnu.no
Christine Hung
Stipendiat, Program for industriell økologi
christine.hung@ntnu.no
40349030
Igor Iliev
Stipendiat
igor.iliev@ntnu.no
73559618
Thomas Indlekofer
Stipendiat
thomas.indlekofer@ntnu.no
Cristina Maria Iordan
Stipendiat, Program for industriell økologi
cristina.m.iordan@ntnu.no
Rohith Jayaram
Stipendiat
rohith.jayaram@ntnu.no
45912520
Yannick Jooss
Stipendiat
yannick.jooss@ntnu.no
Felix Kelberlau
Stipendiat
felix.kelberlau@ntnu.no
Anna Nina Knutsen
Stipendiat
anna.n.knutsen@ntnu.no
Vipin Koothur
Stipendiat
vipin.koothur@ntnu.no
Johannes Opedal Kverno
Stipendiat
johannes.kverno@ntnu.no
73559587
Yi Hao Kwah
Stipendiat
yi.h.kwah@ntnu.no
Elyas Larkermani
Stipendiat
elyas.larkermani@ntnu.no
73592036
+4745224554
+989153241293
Haoran Li
Stipendiat
haoranli@ntnu.no
Leon Li
Stipendiat
leon.li@ntnu.no
Zhongxuan Liu
Stipendiat
zhongxuan.liu@ntnu.no
96859476
Maren Lundhaug
Stipendiat, Program for Industriell Økolgi
maren.c.lundhaug@ntnu.no
92016467
Casiana Blasius Lwiwa
Stipendiat
casiana.b.lwiwa@ntnu.no
+4793996400
Peter Maxwell
Stipendiat
peterma@stud.ntnu.no
Shareq Mohd Nazir
Postdoctoral Fellow
shareq.m.nazir@ntnu.no
+4748654776
A. Dinis S. Nunes
Stipendiat
adnunes@ntnu.no
Håkon Tormodsen Nygård
Stipendiat
hakon.t.nygard@ntnu.no
Jan Sandstad Næss
Stipendiat, Program for Industriell økologi
jan.s.nass@ntnu.no
73412543
Mogahid Osman
Stipendiat
mogahid.osman@ntnu.no
73593683
Roberto Agromayor
Stipendiat
roberto.agromayor@ntnu.no
73593913
73593928
Abraham Alejandro Parra Suarez
Tilknyttet
abraham.parra@ntnu.no
40345515
Yash Dharmendra Raka
Stipendiat
yash.raka@ntnu.no
48657402
ASR. Subramanian
Stipendiat
avinashr@ntnu.no
Knut Emil Ringstad
Stipendiat
knut.e.ringstad@ntnu.no
Jairo Rúa Pazos
Stipendiat
jairo.r.pazos@ntnu.no
Jeongrim Ryu
Tilknyttet
jeongrim.ryu@ntnu.no
Kristian Sagmo
Stipendiat
kristian.sagmo@ntnu.no
73559802
45244270
Diego Sánchez Saldaña
Stipendiat
diego.s.sanchez@ntnu.no
96706846
Håkon Selvnes
Stipendiat
hakon.selvnes@ntnu.no
47096502
Juejing Sheng
Stipendiat
juejing.sheng@ntnu.no
Zhaoyu Shi
Stipendiat
zhaoyu.shi@ntnu.no
Mark Uwe Simoni
PhD Forsker og Ressursgeolog, Program for industriell økologi
mark.u.simoni@ntnu.no
+4746777449
Silje Marie Smitt
Stipendiat
silje.smitt@ntnu.no
Lena Spitthoff
Department of Energy and Process Engineering PhD Candidate
lena.spitthoff@ntnu.no
Carl-Johan Södersten
Tilknyttet
carl-johan.sodersten@ntnu.no
Alexandre Tisserant
Stipendiat
alexandre.tisserant@ntnu.no
Stefanie Tomasch
Stipendiat
stefanie.tomasch@ntnu.no
Ambrose Ugwu
Stipendiat
ambrose.ugwu@ntnu.no
73593943
Lorenzo Usai
Stipendiat
lorenzo.usai@ntnu.no
93627075
Xingji Yu
Stipendiat
xingji.yu@ntnu.no
41266229
Marina Zabrodina
Stipendiat, Program for industriell økologi
marina.zabrodina@ntnu.no
91124678
Wenjing Zhang
Stipendiat
wenjing.zhang@ntnu.no
92558572
Ruslan Zhuravchak
Stipendiat
ruslan.zhuravchak@ntnu.no
48642053
Pauline Zimmermann
Stipendiat
pauline.zimmermann@ntnu.no
Eirik Æsøy
Stipendiat
eirik.asoy@ntnu.no
46511209
Ailo Aasen
Stipendiat
ailo.aasen@ntnu.no
97081491