Kontaktinformasjon og ledelse

Fakultet for naturvitenskap

Kontaktinformasjon og ledelse

 

Besøksadresse:
Høgskoleringen 5, Realfagbygget, Blokk E, 3.etg.

Postadresse:
Fakultet for naturvitenskap
Realfagbygget, NTNU
7491 Trondheim

E-post: postmottak@nv.ntnu.no
 


Kontakt og ledelse

Dekanatet

 

Øyvind Weiby Gregersen. Foto

Dekan

Øyvind Weiby Gregersen

E-post: oyvind.w.gregersen@ntnu.no

 

 

 

Tor Grande. Foto

Prodekan for forskning

Tor Grande

E-post: grande@ntnu.no

 

 

 

Eva Falch. Foto

Prodekan for utdanning og innovasjon

Eva Falch

E-post: eva.falch@ntnu.no

 

 

 

Karina Mathisen. Foto

Prodekan for utdanning

Karina Mathisen

E-post: karina.mathisen@ntnu.no

 

 

 

Magnus Strøm Kahrs. Foto

Prodekan for profesjonsutdanning

Magnus Strøm Kahrs

E-post: magnus.s.kahrs@ntnu.no

 

 

 

Elin Cecilie Balstad. Foto

Administrativ leder

Elin Cecilie Balstad

E-post: elin.c.balstad@ntnu.no

 

 

 


 

Seksjonssjefer

 

Lars E. Onsøyen. Foto

Forsknings- og innovasjonsseksjonen

Lars E. Onsøyen

E-post: lars.e.onsoyen@ntnu.no

 

 

 

Marit Martinsen. Foto

HR/HMS-seksjonen

Marit Martinsen

E-post: marit.martinsen@ntnu.no

 

 

 

Elin Cecilie Balstad. Foto

Kommunikasjon og studentrekruttering – stab

Elin Cecilie Balstad

E-post: elin.c.balstad@ntnu.no

 

 

 

Lillian Hanssen. Foto

Studieseksjonen

Lillian Hanssen

E-post: lillian.hanssen@ntnu.no

 

 

 

Lars E. Onsøyen. Foto

Verksteder

Lars E. Onsøyen

E-post: lars.e.onsoyen@ntnu.no

 

 

 

Elin Cecilie Balstad. Foto

Økonomi- og planseksjonen

Midlertidig kontaktperson: Elin Cecilie Balstad

E-post: elin.c.balstad@ntnu.no