Fakultet for naturvitenskap

Kontaktinformasjon og ledelse

 

Besøksadresse:
Høgskoleringen 5, Realfagbygget, Blokk D, 1.etg.

Postadresse:
Fakultet for naturvitenskap
Realfagbygget, NTNU
7491 Trondheim

E-post: postmottak@nv.ntnu.no
 


Dekanatet

 

Øyvind Weiby Gregersen. Foto

Dekan

Øyvind Weiby Gregersen

E-post: oyvind.w.gregersen@ntnu.no

 

 

 

Tor Grande. Foto

Prodekan for forskning

Tor Grande

E-post: grande@ntnu.no

 

 

 

Karina Mathisen. Foto

Prodekan for utdanning

Karina Mathisen

E-post: karina.mathisen@ntnu.no

 

 

 

Eva Falch. Foto

Prodekan for utdanning

Eva Falch

E-post: eva.falch@ntnu.no

 

 

 

Elin Cecilie Balstad. Foto

Administrativ koordinator

Elin Cecilie Balstad

E-post: elin.c.balstad@ntnu.no

 

 

 


 

Seksjonssjefer

 

Lars E. Onsøyen. Foto

Forsknings- og innovasjonsseksjonen

Lars E. Onsøyen

E-post: lars.e.onsoyen@ntnu.no

 

 

 

Heidi Hugdal. Foto

HR/HMS-seksjonen

Heidi Hugdal

E-post: heidi.hugdal@nt.ntnu.no

 

 

 

Lillian Hanssen. Foto

Studieseksjonen

Lillian Hanssen

E-post: lillian.hanssen@ntnu.no

 

 

 

John J. Øyaas

Økonomi- og planseksjonen

John J. Øyaas

E-post: john.j.oyaas@ntnu.no