person-portlet

Instituttleder

Nils Kalstad
Instituttleder
nils.kalstad@ntnu.no
61135245
45492425

person-portlet

FU-representant

Stephen Wolthusen
Professor
stephen.wolthusen@ntnu.no
61135289

person-portlet

Basel Katt
Førsteamanuensis
basel.katt@ntnu.no
61135176

person-portlet

Jo-Are Nordli Eriksen
Seniorrådgiver
jo-are.eriksen@ntnu.no
61135109
41339968

person-portlet

Romina Muka
PhD Candidate
romina.muka@ntnu.no

person-portlet

Nestleder

Katina Kralevska
Nestleder og Førsteamanuensis
katinak@ntnu.no
73412861
73592670

person-portlet

SU-representant

person-portlet

Yuming Jiang
Professor
yuming.jiang@ntnu.no
73592724

person-portlet

Mona Nordaune
Seniorkonsulent
mona.nordaune@ntnu.no
73594533
95150309

person-portlet

Kontorsjef

Kathrine Huke Markengbakken
Kontorsjef
kathrine.markengbakken@ntnu.no
61135118
47260118

person-portlet

CCIS administrator

Inge Øystein Moen
Tilknyttet
inge.moen@ntnu.no
48026400

person-portlet

Norvald Stol
Professor
norvald.stol@ntnu.no
73592133

person-portlet

Andrii Shalaginov
Postdoktor
andrii.shalaginov@ntnu.no
61135375

Studenter og vararepresentanter

For oppdatert oversikt over studentrepresentanter se sidene til Studentrådet IE

Videre har den utvidede ledergruppen følgende vararepresentanter: 

  1. Fast ansatte i undervisnings- og forskerstilling
    1. Frank Kraemer
    2. David Palma
  2. Teknisk og administrativt ansatte
    1. Urszula Nowostawska
    2. Pål Sturla Sæther
  3. Midlertidig ansatte i undervisnings- og forskerstilling
    1. Mattia Veroni