NTNUs konferansearrangør

Kontakt oss


Bilde - Kontakt

Våre ansatte har arbeidet med NTNUs konferansevirksomhet i mange år. Oppdragene fra universitets- og forskningsmiljøet i Trondheim har gitt spesiell kompetanse på vitenskapelige konferanser, men vi har også gjennomført en lang rekke konferanser for andre oppdragsgivere, både i og utenfor Trondheim.

E-post: konferanser@videre.ntnu.no
Telefon: 73 59 66 43

Besøksadresse: Høgskoleveien 12, Trondheim
Postadresse: NTNU konferanser, 7491 Trondheim
Telefax: 73 59 51 50

Ta kontakt for å få et pristilbud på våre tjenester!

For informasjon om NTNU VIDERE - videreutdanning og deltidsstudier, se egne nettsider.

 

Ansatte

Randi KojenRandi Kojen (konferansekoordinator)
Epost: randi.kojen@ntnu.no
Tlf 73 59 52 44
Mobil 918 97 050

 

 

Monica AmundsenMonica Amundsen
Epost: monica.amundsen@ntnu.no
Tlf 73 59 52 65
Mobil 918 97 837

 

 

Anne EvjemoAnne Evjemo
Epost: anne.evjemo@ntnu.no
Tlf 73 59 00 47
Mobil 918 97 042

 

 

Mila KnoffMila K. Knoff
Epost: mila.knoff@ntnu.no
Tlf 73 59 00 58
Mobil 918 97 190

 

 

Hanne SandtorvHanne Sandtorv
Epost: hanne.sandtorv@ntnu.no
Tlf 73 59 52 67
 

 

 

Jorunn S. SommervoldJorunn S. Sommervold
Epost: jorunn.s.sommervold@ntnu.no
Tlf 73 55 04 41
Mobil 918 97 269

 

 

Websider konferanser

Kjell Tore NæsgaardKjell Tore Næsgaard
Epost: kjell.t.nasgaard@ntnu.no
Tlf 73 59 05 66

 

 

Eli VinogradoffEli Vinogradoff
Epost: eli.vinogradoff@ntnu.no
Tlf 73 59 00 62