Senter for toppidrettsforskning

– Sentrale personer ved senteret

Øyvind Sandbakk

Professor Øyvind Sandbakk

Daglig leder
Professor ved Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
Medlem av SenTIF's referansegruppe
Fag- og FOU ansvarlig Olympiatoppen Midt-Norge
                            E-post: oyvind.sandbakk@ntnu.no

 
Gertjan EttemaProfessor Gertjan Ettema
Faglig leder
Professor ved Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
Medlem av SenTIF's referansegruppe
E-post: gertjan.ettema@ntnu.no
 
 

Frode Moen PhD Frode Moen
Forsker
Leder av SenTIF's referansegruppe
Leder av Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: frode.moen@ntnu.no

 

Mireille van BeekveltPhD Mireille van Beekvelt
Forsker
Førsteamanuensis ved Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
E-post: mireille.van.beekvelt@ntnu.no

 

Jan KocbachPhD Jan Kocbach
Forsker
E-post: jan.kocbach@ntnu.no

 
 
 
David McGhiePhD David McGhie
Postdoktor
E-post: david.mcghie@ntnu.no

 

 

Knut SkoverengPhD Knut Skovereng
Postdoktor
Fagkonsulent testing og fysiologi Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: knut.skovereng@ntnu.no

 

Steinar BraatenMSc Steinar Braaten
Forsker
Teknikkansvarlig Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: steinar.braten@ntnu.no
 
 

Trine LøkkeMSc Trine Løkke
Administrativ koordinator
Administrativ leder Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: trine.lokke@ntnu.no

 

Xiang chun TanXiangchun Tan
Overingeniør
E-post: xiangchun.tan@ntnu.no

 


Jørgen DanielsenMSc Jørgen Danielsen
Ph.d.-kandidat
E-post: jorgen.danielsen@ntnu.no

 

Julia BaumgartMSc Julia Baumgart
Ph.d.-kandidat
E-post: julia.k.baumgart@ntnu.no

 

Vegard RasdalMSc Vegard Rasdal
Forsker
Fagkonsulent fysiologi Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: vrasdal@gmail.com

Sindre ØsteråsMSc Sindre Østerås
Forsker
Fagkonsulent styrke/kraft Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: sindre-gartland@hotmail.com

 
 
Kenneth MyhreMSc Kenneth Myhre
Forsker
E-post: kenneth.myhre@ntnu.no
 
 
 
Harri LuchsingerMSc Harri Luchsinger
Vitenskapelig assistent
Koordinator Team NTNU
Fagkonsulent Olympiatoppen Midt-Norge
E-post: harri.luchsinger@ntnu.no
 
PhD Berit Brurok
Forsker
E-post: berit.brurok@ntnu.no
 
MSc Dirk Reinhardt
Forsker
E-post: dirk.p.reinhardt@ntnu.no
 
MSc Pål Haugnes
Vitenskapelig assistent
E-post: pal.haugnes@ntnu.no
 
MSc Espen Kveli
Vitenskapelig assistent
E-post: espen.kveli@ntnu.no
 


 

Kontaktinformasjon

Øyvind B. Sandbakk
Professor og daglig leder
E-mail: oyvind.sandbakk@ntnu.no
Tlf: (+47) 91187691

Finn oss på facebook