Hvem er vi?

Hvem er vi?

Who we are

Dette er en oversikt over de ansatte som er tilknyttet forskningsgruppen Produksjonsledelse ved Institutt for Maskinteknikk og produksjon, og SMARTLOG.


Erlend Alfnes 
Førsteamanuensis
erlend.alfnes@ntnu.no


Aili Biriita Bertnum
Stipendiat
aili.b.bertnum@ntnu.no


Swapnil Bhalla 
Stipendiat 
swapnil.bhalla@ntnu.no 


Giuseppe-Ismael Fragapane
Stipendiat
giuseppe.fragapane@ntnu.no


Luis Fernando Hinojos
Forskningsassistent
luis.f.hinojos@ntnu.no


Hans-Henrik Hvolby 
Professor II
hans.h.hvolby@ntnu.no


Natalia Iakymenko
Stipendiat
natalia.iakymenko@ntnu.no

Klikk her for å se presentasjon av Natalias PhD prosjekt:
'Information sharing for production planning and control in shipbuilding supply chains' 


Gabriele Hofinger Jünge
Stipendiat
gabriele.h.junge@ntnu.no

Klikk her for å se presentasjon av Gabrieles PhD prosjekt: 
'Integrated planning and control in Engineer‐to‐order supply chains'


Olumide Oluyisola
Stipendiat
olumide.e.oluyisola@ntnu.no


Anita Romsdal 
Forsker
anita.romsdal@ntnu.no


Marco Semini 
Førsteamanuensis
marco.semini@ntnu.no


Fabio Sgarbossa 
Professor
fabio.sgarbossa@ntnu.no


Philipp Spenhoff 
Stipendiat
philipp.spenhoff@ntnu.no


Jan Ola Strandhagen
Professor og faggruppeleder
ola.strandhagen@ntnu.no


Jo Wessel Strandhagen
Stipendiat
jo.w.strandhagen@ntnu.no 


Kesheng Wang
Professor emeritus
kesheng.wang@ntnu.no

 

                      

 

 

Dette er en oversikt over de akademiske partnerne av SMARTLOG nettverket. 


 

Vil du være en av oss?

Vil du være en av oss?
 

Et SMARTLOG-medlemskap gir bedriftene en kanal inn til logistikkmiljøet ved NTNU og SINTEF. I tillegg gir dette muligheter til å knytte kontakter og bygge egne nettverk. Medlemmene inviteres også til å komme med innspill til aktuelle tema de ønsker belyst gjennom for eksempel forskningsaktiviteter og seminarer.

Den konkrete resultatformidlingen og kompetanseoppbyggingen i SMARTLOG skjer ved at medlemmer får tilgang til forskningsresultat og ny kompetanse blant annet gjennom:

Deltakelse på SMARTLOG-arrangement er gratis for medlemsbedriftene.

Kontakt Aili Biriita Bertnum for mer informasjon.