Skip to end of metadata
Go to start of metadata

mer om innlevering og sensorene

inndeling på salen

prosedyren

Tidsplanen

Mandag 7. juni  - Sted: Tegnesal 311 - Sensor: Tine Hegli
10.15 - 11.00        gr. 01        Trond H. Hegvold / Haakon Heyerdahl-Larsen /  Lars Bølviken
11.00 - 11.45        gr. 03        Ole Thomas Rødland / Torgeir Nordmark Opsahl / John Øye Sanden
pause 45 min
12.30 - 13.15        gr. 04        Sondre Schou Hauger / Peter Brekke Skråvik / Joachim Midjo Andersen
13.15 - 14.00        gr. 05        Erlend Uleberg Osnes / Mikkel Haavaldsen / Ole Kristian Kråkmo
pause 15 min
14.15 - 15.00        gr. 06        Pernille Toftesund Thunem / Elisabeth Lilleby
15.00 - 15.45         gr. 07        Marie Sætre / Amund Eggum Wangen / Line Myrenget
pause 15 min
16.00 - 16.45        gr. 25        Ivar Kristofer V. Tutturen / Alexander Eriksson Furunes / Jostein Fardal


Tirsdag 8. juni  - Sted: Tegnesal 313/315 - Sensor: Tine Hegli
09.15 - 10.00        gr. 08        Sabina Elise Markussen / Margit Strand / Anders Tveiten

10.00 - 10.45        gr. 19        Kristin Melkild Avset / Solveig Bergstrøm / Marianne Øverås Aasebø

pause 15 min
11.00 - 11.45        gr. 26        Hilde Seim / Maria Romslo / Kristine Otnes
11.45 - 12.30        gr. 14        Sigrid Rossebø Hansen / Ingrid Evenstad Dahl / Synøve Flobak

pause 45 min
13.15 - 14.00        gr. 09        Annette Haavaag / Veslemøy Grindvik
14.00 - 14.45         gr. 10        Audun Reinaas / Karina Hurtig Høgsand / Silje Skinnes Lunde

pause 15 min / bytte av tegnesal
15.00 - 15.45        gr. 11        Marie Irene Norberg / Stine Iversen
15.45 - 16.30        gr. 12        Kirsten H Fosstveit / Ingebjørg Øveraasen / Anja Winger Bertelsen


Onsdag 9. juni  - Sted: Tegnesal   315/317 - Sensor: John Arne Bjerknes

10.15 - 11.00        gr. 21        Mads Nermo / Jostein Martinussen Breines / Ann Helen Often Hassel
11.00 - 11.45         gr. 16        Helga Kristine Teige / Heidi Maria Holopainen / Ingvild H. Hodnekvam

pause 45 min
12.30 - 13.15        gr. 22        Anne Gjesdal Bjørndal / Fredrik Martens Onarheim / Hege Kongshaug
13.15 - 14.00         gr. 17        Annhild Kjørsvik / Kine Hammer Hansen / Lars Erik Brustad Melhus

pause 15 min / bytte av tegnesal
14.15 - 15.00        gr. 28        Benjamin Norouzi
15.00 - 15.45         gr. 20        Ida Johanne Andersen Ve / Olav Fåserbu Kildal / Mateusz Bartczak
pause 15 min
16.00 - 16,45         gr. 15        Ida Nilsson / Elisia Kathleen Brask / Gunhild Marie Gransæther
16.45 - 17.30        gr. 23        Lydia Høyem Anker / Hanne Thorvaldsen / Solem Jenny Fetveit


Torsdag 10. juni  - Sted: Tegnesal 317 - Sensor: John Arne Bjerknes

09.15 - 10.00        gr. 24        Siri Ullsfoss Afseth / Nikolai Eikebø Ytrehus / Ingrid Hamre

10.00 - 10.45        gr. 18        Natalie Edith Stout Sue-Chu / Ida Waagø / Inger Johanne Apeland

pause 15 min

11.00 - 11.45        gr. 27        Marte Haldorsen Tomren / Mia Anette Prøsch Stilson / Maria Lund

11.45 - 14.15                Lukket sensurmøte på tegensal for lærergruppen og sensorer
14.15 - 16.00                Felles oppsummering på tegnesal 313

  • No labels