person-portlet

Vi forsker på energi, klima og miljø

Martin Anfinsen
Stipendiat
martin.anfinsen@ntnu.no
73598216
Margrethe Aune
Professor / Instituttleder
margrethe.aune@ntnu.no
73591898
91897593
Thomas Berker
Professor, leder Senter for Teknologi og Samfunn
thomas.berker@ntnu.no
73591326
Zane Datava
Ansatt
zane.datava@ntnu.no
73412224
Ingvild Firman Fjellså
Stipendiat
ingvild.f.fjellsa@ntnu.no
73413062
41500035
Helen Jøsok Gansmo
Professor
helen.gansmo@ntnu.no
73592236
Bård Torvetjønn Haugland
Stipendiat
bard.t.haugland@ntnu.no
93047453
Sara Heidenreich
Forsker
sara.heidenreich@ntnu.no
73591779
Ida Marie Henriksen
Postdoktor
ida.marie.henriksen@ntnu.no
73550381
47347377
Lina H. Ingeborgrud
Tilknyttet
lina.ingeborgrud@ntnu.no
73591789
Susanne Jørgensen
Stipendiat
susanne.jorgensen@ntnu.no
73598217
90592417
Marius Korsnes
Forsker
marius.korsnes@ntnu.no
73598378
97001941
Vivian Anette Lagesen
Professor
vivian.lagesen@ntnu.no
73550886
91172760
Robert Næss
Førsteamanuensis
robert.ness@ntnu.no
73598210
92097617
Outi Pitkänen
Stipendiat
outi.pitkanen@ntnu.no
73412172
Marianne Ryghaug
Professor
marianne.ryghaug@ntnu.no
73598227
Antti Silvast
Forsker
antti.silvast@ntnu.no
73412903
Tomas Moe Skjølsvold
Professor i Teknologi- og Vitenskapsstudier
tomas.skjolsvold@ntnu.no
73550189
93634270
Ivana Suboticki
Forsker
ivana.suboticki@ntnu.no
73591334
Thomas Edward Sutcliffe
Stipendiat
thomas.e.sutcliffe@ntnu.no
+4792621103
Roger Andre Søraa
Forsker
roger.soraa@ntnu.no
73598220
Knut Holtan Sørensen
Professor
knut.sorensen@ntnu.no
73591790
91897365
Trine Unander
Forsker
trine.unander@ntnu.no
73591784
94276072
Govert Valkenburg
Seniorforsker
govert.valkenburg@ntnu.no
+4794896748
Thea Marie Valler
Stipendiat
thea.m.valler@ntnu.no
73559135
Ruth Woods
Postdoktor/ forsker
ruth.woods@ntnu.no
73413067
99440224