Kontakt

Vi er her for å hjelpe deg!

NTNU Bridge har nettverk og kontakter, så benytt muligheten til å ta kontakt om du trenger oppfølging eller har spørsmål.

Vikarierende prosjektleder - Silje Vollan
E-post: silje.m.vollan@ntnu.no
Tlf: 73 55 92 52/ Mobil: 924 29 413


Prosjektleder - Simon Lie (i permisjon)
E-post: simon.lie@ntnu.no
Tlf: 73 59 83 83 / Mobil: 958 65 268

 

Bridge NTNU studentassistenter

 

Jeanett H. Grinden
E-post: jeanett.h.grinden@ntnu.no
Tlf: 951 16 009

 

Inga Foss

 

Inga Foss
E-post: inga.h.foss@ntnu.no
Tlf: 948 84 556

 

 

Magnus Gaare
E-post: magnus.gaare@ntnu.no
Tlf: 413 73 513

 

Sofie Sæthern

 

Sofie Sæthern
E-post: sofie.sathern@ntnu.no
Tlf: 482 55 050

 

Fredrik Moger

 

Fredrik Moger
E-post: fredrik.moger@ntnu.no
Tlf: 469 51 003 

 

 

For generelle henvendelser
kontakt@bridge.ntnu.no

 

Ikke send sensitive personopplysninger i epost.