Kontakt

Vi er her for å hjelpe deg!

NTNU Bridge har nettverk og kontakter, så benytt muligheten til å ta kontakt om du trenger oppfølging eller har spørsmål.


Prosjektleder (i permisjon fram til 31. mai) - Simon Lie
E-post: simon.lie@ntnu.no
Tlf: 73 59 83 83 / Mobil: 958 65 268


Vikarierende prosjektleder - Silje Vollan
E-post: silje.m.vollan@ntnu.no
Tlf: 73 55 92 52

 

 

Bridge NTNU studentassistenter

 

Frida Marie Pedersen
E-post: frida.m.pedersen@ntnu.no
Tlf: 912 46 621

 

Ida Due-Sørensen
E-post: ida.k.m.due-sorensen@ntnu.no
Tlf: 980 65 267

 

Anna Pauline Heggli
E-post: anna.p.heggli@ntnu.no​
Tlf: 900 55 591

 

Kristin Rydland
E-post: kristin.rydland@ntnu.no
Tlf: 479 08 622

 

For generelle henvendelser
kontakt@bridge.ntnu.no

 

Ikke send sensitive personopplysninger i epost.