Pedagogisk institutt

Navn Telefon Faggruppe/Seksjon  
 
Aarsand, Pål
Professor
pal.aarsand@svt.ntnu.no
73590284 Vitenskapelig ansatte

Bjordal, Ingvil
Stipendiat
ingvil.bjordal@svt.ntnu.no
73592018 Vitenskapelig ansatte

Brønseth, Guri
Konsulent
guri.bronseth@svt.ntnu.no
73598197 Administrasjon (PED)

Buseth, Lena
Universitetslektor
lena.buseth@svt.ntnu.no
73551148 Spesialpedagogikk

Doseth, Mariann
Stipendiat
mariann.doseth@svt.ntnu.no
73592016 Vitenskapelig ansatte

Fauskevåg, Odin
Postdoktor
odin.fauskevag@svt.ntnu.no
73591964

Federici, Roger Andre
Førsteamanuensis
roger.federici@svt.ntnu.no
73596336 Pedagogisk psykologi
Utdanning og oppvekst

Finne, Arnhild
Universitetslektor
arnhild.finne@svt.ntnu.no
73592019 Didaktikk
Utdanning og oppvekst
Utdanningshistorie/ pedagogisk historie

Flatås, Kari
Studiekonsulent
kari.flatas@svt.ntnu.no
73591513 Administrasjon (PED)

Flobakk, Fride Røe
Stipendiat
fride.flobakk@svt.ntnu.no
73592017 Vitenskapelig ansatte

Frantzen, Vegard
Universitetslektor
vegard.frantzen@svt.ntnu.no
73598202 Mediepedagogikk
Pedagogisk psykologi
Utdanning og oppvekst

Frostad, Per
Professor
per.frostad@svt.ntnu.no
73551151 Spesialpedagogikk

Gabrielsen, Ida Malén
Studieveileder
ida.gabrielsen@svt.ntnu.no
73597676 Administrasjon (PED)

Haslund, Irene
Stipendiat
irene.haslund@ntnu.no

Hohr, Hansjörg
Professor
hansjorg.hohr@svt.ntnu.no

Hoveid, Marit Honerød
Førsteamanuensis
marit.hoveid@svt.ntnu.no
73591945 Didaktikk
Pedagogisk filosofi

Hoås, Astrid
Konsulent
astrid.hoas@ntnu.no

Imsen, Gunn
Professor
gunn.imsen@svt.ntnu.no
73598201 Vitenskapelig ansatte

Karlsdottir, Ragnheidur
Professor
ragnheidur.karlsdottir@svt.ntnu.no
73591963 Pedagogisk psykologi

Klomsten, Anne Torhild
Førsteamanuensis Pedagogisk psykologi
anne.klomsten@svt.ntnu.no
73591962 Pedagogisk psykologi
Utdanning og oppvekst

Korseberg, Karl-Arne
Stipendiat
karl-arne.korseberg@svt.ntnu.no
73597661 Utdanning og oppvekst
Utdanningshistorie/ pedagogisk historie

Kupiainen, Reijo P.
Professor II
reijo.p.kupiainen@svt.ntnu.no

Mjaavatn, Per Egil
Førsteamanuensis
per.egil.mjaavatn@svt.ntnu.no
73598103
92037366
Vitenskapelig ansatte

Moen, Elin
Universitetslektor
elin.moen@svt.ntnu.no
Vitenskapelig ansatte

Moen, Frode
Førsteamanuensis II
frode.moen@ntnu.no

Moen, Torill
Professor
torill.moen@svt.ntnu.no
73591948 Spesialpedagogikk

Oldervik, Heidun
Førsteamanuensis
heidun.oldervik@svt.ntnu.no
73597408
92214177
Utdanning og oppvekst
Vitenskapelig ansatte

Olsen, Bent
Professor i pedagogisk sosiologi
bent.olsen@svt.ntnu.no
73591679 Pedagogisk sosiologi

Pijl, Sip Jan
Professor II
sip.j.pijl@svt.ntnu.no

Samuelsen, Anne Sofie Salberg

anne.s.s.samuelsen@ntnu.no

Samuelstuen, Marit Sæther
Postdoktor
marit.samuelstuen@svt.ntnu.no
73597659 Vitenskapelig ansatte

Saur, Ellen
Førsteamanuensis
ellen.saur@svt.ntnu.no
73598164 Pedagogisk rådgiving og veiledning
Spesialpedagogikk

Schanke, Tuva
Stipendiat
tuva.schanke@svt.ntnu.no
73590287

Schofield, Daniel
Stipendiat i mediepedagogikk
daniel.schofield@svt.ntnu.no
73591951
93040095
Mediepedagogikk
Utdanning og oppvekst

Skaalvik, Einar Melgren
Professor emeritus
einar.skaalvik@svt.ntnu.no
73591954
97169572
Didaktikk
Pedagogisk psykologi
Spesialpedagogikk
Utdanning og oppvekst

Skaalvik, Sidsel

sidsel.skaalvik@svt.ntnu.no
Didaktikk
Pedagogisk psykologi
Spesialpedagogikk

Songedal, Anne-Lise Sæteren
Stipendiat
ann-lise.songedal@svt.ntnu.no
73591892
95903201
Spesialpedagogikk

Steinsholt, Kjetil
Professor
kjetil.steinsholt@svt.ntnu.no
73591961 Vitenskapelig ansatte

Tislevoll, Snefrid
Førsteamanuensis
snefrid.tislevoll@svt.ntnu.no

Tveit, William Arne
Universitetslektor
arne.tveit@svt.ntnu.no
73591965
92667968
Vitenskapelig ansatte

Ulleberg, Hans Petter
Instituttleder / Førsteamanuensis
hans.petter.ulleberg@svt.ntnu.no
73590286
91897259
Vitenskapelig ansatte

Vettenranta, Soilikki
Professor
soilikki.vettenranta@svt.ntnu.no
73598195 Mediepedagogikk
Utdanning og oppvekst

Volckmar, Nina
Førsteamanuensis
nina.volckmar@svt.ntnu.no
73591896 Utdanning og oppvekst
Utdanningshistorie/ pedagogisk historie

Øygardslia, Kristine
Stipendiat
kristine.oygardslia@svt.ntnu.no